KB Trepça – Sigal Prishtina, shikojeni çfarë po ndodh në ‘Minatori’ (FOTO) – Lajmi.net
KB Trepça – Sigal Prishtina, shikojeni çfarë po ndodh në ‘Minatori’ (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:54, 17 February 2017
Është stërmbushur palestra ‘Minatori’ për ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në basketboll.

Nga ora 20:00, Trepça do të përballet me Sigal Prishtinën.

Ndeshja pritet të jetë tepër emocionuese, këtë e vërteton edhe shitja e të gjitha biletave për këtë ndeshje./Lajmi.net/

 

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown