KB Trepça – Sigal Prishtina, ky është rezultati pas pjesës së parë – Lajmi.net
KB Trepça – Sigal Prishtina, ky është rezultati pas pjesës së parë
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:45, 17 February 2017
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes gjysmëfinale të Kupës së Kosovës mes Trepës dhe Sigal Prishtinës, me rezultat 23:32 në të mirë të kryeqytetasve.

aa

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown