KB Trepça – Sigal Prishtina, çfarë po ndodh me Plisat? (FOTO) – Lajmi.net
KB Trepça – Sigal Prishtina, çfarë po ndodh me Plisat? (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:05, 17 February 2017
Ka filluar ndeshja gjysmëfinale e Kupës së Kosovës në basketboll mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës.

Në palestrën ‘Minatori’ ende nuk kanë hyrë ‘Plisat’, tifozët e Sigal Prishtinës.

ss

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan