KB Rahoveci e fiton lehtësisht përballjen ndaj KB Pejës – Lajmi.net
KB Rahoveci e fiton lehtësisht përballjen ndaj KB Pejës
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:58, 2 April 2018
KB Rahoveci ka bërë një hap para drejt sigurimit të një vendi që dërgon në ‘Play Off’.

“Vreshtarët” ka mposhtur Pejën në cilësinë e vendasit në Gjakovë me rezultat 99-85.

Më të mirët në këtë takim për Vreshtarët ishin Mark Williams me double double prej 23 pikësh e 10 kërcimesh, katër asistimeve dhe tri topave të vjedhur.

Fjalët kyçe: Basketboll, KB Peja, KB Rahoveci

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble