KB Peja – Sigal Prishtina, rezultat i papritur pas çerekut të parë – Lajmi.net
KB Peja – Sigal Prishtina, rezultat i papritur pas çerekut të parë
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:19, 28 January 2017
Sigal Prishtina e ka fituar çerekun e parë ndaj KB Pejës me rezultat 16:14, në derbin që po luhet në palestrën ‘Karragaçi’ në Pejë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy