KB Bashkimi – KB Peja, ky është rezultati i pjesës së parë – Lajmi.net
KB Bashkimi – KB Peja, ky është rezultati i pjesës së parë
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 16:44, 17 February 2017
KB Peja e ka fituar pjesën e parë të ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

“Pejanët”, e kanë  mposhtur 31:39 KB Bashkimin, në ndeshjen që po luhet në palestrën ‘Minatori’ në Mitrovicë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: KB Bashkimi, KB Peja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master