KB Bashkimi e fiton dramën në ‘Sezai Surroi’ – Lajmi.net
KB Bashkimi e fiton dramën në ‘Sezai Surroi’
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:53, 11 March 2017
KB Bashkimi e ka fituar dramën në palestrën në ‘Sezai Surroi’, duke e mposhtur KB Pejën, në derbin e javës në elitën e basketbollit kosovar.

Prizrenasit kanë mposhtur 78-77 KB Pejën, me pikët e fitores të shënuara në sekondat e fundit të ndeshjes.

Çereku i parë përfundoi barazim, të dytin e fitoi Bashkimi, të tretin Peja, dhe të katërtin me një pikë epërsi e fituan vendasit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: KB Bashkimi, KB Peja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball