“Katilja” e Majkut merr gjysmë-million klikime për vetëm 12 orë (Video) – Lajmi.net
“Katilja” e Majkut merr gjysmë-million klikime për vetëm 12 orë (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:48, 19 May 2017
Këngëtari Kastriot Rexha i njohur për publikun si Majk, dje solli në treg projektin e tij më të ri me titull “Katile”.

Kënga e Majkut po pëlqehet shumë nga publiku dhe vetëm në 12 orë ajo ka arritë të marrë mbi gjysmë million klikime, shkruan lajmi.net.

Ai solli këtë këngë vetëm tre muaj pas projektit të përbashkët me Onatin, kënga me titull “Le t’xhelozojn”.

Majk sot është bërë baba për herë të parë, pasi Majlinda Zeka solli në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin Roan. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Majk-Katile

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool