Katër trajnerët që mund të marrin drejtimin e Interit – Lajmi.net
Katër trajnerët që mund të marrin drejtimin e Interit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 17:51, 15 May 2017
Interi vazhdon të jetë në kërkim të një trajneri, që do të zëvendësojë të larguarin Stefano Pioli.

Sot në mediet italiane janë lakuar katër emra, si potencial për ta marrë drejtimin e skuadrës zikaltër.

Luciano Spalleti, Antonio Conte, Diego Simeone dhe Laurent Blanc, janë emrat e trajnerëve që përmenden për tu ulur në bankinën e Interit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush