Katër sulmuesit e mëdhenj që po kërkohen nga Chelsea (FOTO) – Lajmi.net
Katër sulmuesit e mëdhenj që po kërkohen nga Chelsea (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 18:59, 17 July 2017
Chelsea vazhdon të kërkojë një emër të madh për fazën e sulmit.

Largimi i Diego Costas dhe dështimi për të rikthyer Romelu Lukakun që iu bashkua Manchester Unitedit, ka bërë që Chelsea të mendojë për alternativa të reja.

‘DailyMail’ shkruan se në listën e Chelsea janë katër emra të mëdhenj për fazën e sulmit, përcjell lajmi.net.

Janë Pierre-Emerick Aubameyang, Andrea Belotti, Alvaro Morata dhe Kun Aguero, që pëlqehen nga trajneri Conte./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Chelsea, Premierligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool