Katër stinë në një dhomë – Lajmi.net
Katër stinë në një dhomë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:58, 11 October 2017
Lawrence Taleon ka punuar në një projekt përgjatë një viti, shkruan lajmi.net

 

Ajo kishte realizuar fotografi në dhomë duke paraqitur stinët e vitit. Dhe rezultatet, siç e shihni më poshtë, janë mahnitëse. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: katër stinë, një dhomë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy