Katër sekretarëve të ministrive u vazhdohet mandati edhe 3 vjet – Lajmi.net
Katër sekretarëve të ministrive u vazhdohet mandati edhe 3 vjet
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 10:00, 17 July 2017
Qeveria në largim në mbledhjen e sotme ua ka vazhduar mandatin sekretarëve të Përgjithshëm të katër Ministrive, raporton lajmi.net.

Mandati i është vazhduar Sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Financave, Naim Baftiu, atij të Ministrisë së Punëve të Jashtme, Fitim Sadiku, Sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Kapllan Halimi si dhe atij të Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit,   Veton Firzi. Mandati i Sekretarëve të Përgjithshëm është trevjeçar, raporton lajmi.net.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels