Katastrofë për Mourinhon, i lëndohet rëndë super-ylli i skuadrës (FOTO) – Lajmi.net
Katastrofë për Mourinhon, i lëndohet rëndë super-ylli i skuadrës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:07, 20 April 2017
Marcos Rojo ka pësuar një lëndim të rëndë dhe është larguar nga fusha. Manchester United-Anderlecht 1:1.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Marcos Rojo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion