Katastrofë për Mërgim Mavrajn! – Lajmi.net
Katastrofë për Mërgim Mavrajn!
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 21:48, 24 April 2017
Paraqitja e Mërgim Mavrajt në ndeshjen e Hamburgut kundër Darmshtad në fundjavë ka lënë shumë për të dëshiruar dhe mediat gjermane nuk janë kursyer me mbrojtësin shqiptar pas humbjes 2-1 që rrezikon përsëri ekipin e tij.

Gazeta “Hamburger Abendblatt”, duke bërë vlerësimet e sfidës, ka arritur deri aty sa e ka cilësuar  si futbollistin më të rëndësishëm për ekipin kundërshtar.

“’Njeriu i ndeshjes’ për Darmshtadin. I ndihmoi miqtë me një gabim si para golit të parë, ashtu edhe të dytë, duke i dhënë fitoren e parë në transfertë në këtë sezon”, shkruhej në këtë gazetë.

Ndërkohë, e përditshmja sportive gjermane “Kicker”, për të dytën herë në këtë sezon i ka vënë mbrojtësit shqiptar notën 6, ku zakonisht notat që vë janë nga 1 të 5.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Mergim Mavraj

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master