Katastrofë për Barcelonën (FOTO) – Lajmi.net
Katastrofë për Barcelonën (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 17:57, 14 July 2017
Barcelona mund të përballen me një padi nga skuadra kineze Guangzhou Evergrande.

Mediet e huaja raportojnë se Guangzhou Evergrande dëshiron ta padisë Barcelonën për mënyrën se si po i qaset lojtarit të tyre, Paulinho.

Barcelona është e interesuar të nënshkruaj me mesfushorin Paulinho, por deri më tani e ka pasur shumë të vështirë të arrij marrëveshje me Guangzhou, edhe pse dëshira e lojtarit është rikthimi në Evropë.

Këmbëngulësia e Barcelonës dhe kontaktet e vazhdueshme me lojtarin, kanë bërë që Guanzhou të dërgojë një padi në FIFA./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Paulinho

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown