Katastrofë e madhe për Milanin, ja vendimi i fundit – Lajmi.net
Katastrofë e madhe për Milanin, ja vendimi i fundit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:41, 7 December 2017
UEFA pritet t’i ndëshkojë milanezët, në rast të një kualifikimi në Champions ose Europa League.

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milanin e ri.

Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi.

Projekti i Yonghong Li, i prezantuar nga Fassone në fillimin e nëntorit, nuk ka bindur komisionin e “fair play”-it të UEFA-s.

Çfarë rrezikojnë kuqezinjtë tani?

UEFA pritet t’i ndëshkojë milanezët, në rast të një kualifikimi në Champions ose Europa League.

Fjalët kyçe: Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels