Katastrofë e madhe për Cristiano Ronaldon – Lajmi.net
Katastrofë e madhe për Cristiano Ronaldon
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:54, 20 March 2017
Cristiano Ronaldo po përjeton sezonin më të keq te Real Madridi, që prej transferimit nga Manchester United.

Reagimi i ashpër pas zëvendësimit në ndeshjen me Athletic Bilbaon, nuk ishte i pari i tillë për Ronaldon këtë sezon.

Njëjtë kishte reaguar edhe në fushën e Las Palmas, duke krijuar spekulime të mëdha për raportin e tij me Zinedine Zidane, përcjellë “lajmi.net”.

“Mundo Deportivo” shkruan që raportet e tij me Zidanen kanë ndryshuar dhe ky është një nga shkaktarët që Ronaldo po tregon formë të dobët edhe në fushën e lojës.

E gjithë kjo mund të pasojë me largimin e Ronaldos në këtë verë, ku Kina dhe SHBA-të janë opsionet më të mundshme. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball