Kastro Zizo: Do të bëhem homoseksual, është trend – Lajmi.net
Kastro Zizo: Do të bëhem homoseksual, është trend
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:07, 14 June 2018
kastrozizo-780x439
Ka një personalitet shumë kundërthënës.

Gjithmonë bën deklarata që për publikun janë shokuese dhe enden për ditë të tëra në media.

E tillë ishte edhe kësaj here deklarata e këngëtarit e kantautorit shqiptar Kastro Ziso, i cili ka thënë se do ndërrojë orientim seksual për pak kohë.

Së fundmi, ai ishte i ftuar në emisionin ‘Fun Day’, ku moderatorja e pyeti Kastron nëse i kishte shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie.

“Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi”, përgjigjet ai.

“Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem homoseksual fare. Kot, gjendje. 2018-2020 po rri homoseksual ca kohë, meqë është trend”, është përgjigjur Kastro me humor.

 

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO