Kartela MANA dhe Super Viva me ofertë fantastike për bizneset (Video/Foto) – Lajmi.net
Kartela MANA dhe Super Viva me ofertë fantastike për bizneset (Video/Foto)
Autori: Lajmi.net EkonomiLajmeNacionale 14:20, 12 May 2017
Super Viva dhe kartela e lojalitetit MANA sjellin edhe një risi të veçantë për konsumatorët.

Prej tash bizneset mund të regjistrohen në cilindo nga lokacionet e Super Viva-s dhe të përfitojnë kartelën MANA Business.

Të mirat nga kjo kartelë janë të shumta, ku bizneset përfitojnë 2% zbritje në kartelat e tyre MANA Business në çdo blerje.

Nëse keni biznes atëherë vizitojeni pikën më të afërt të Super Viva-s dhe regjistrohuni falas në MANA Business.

Për çdo blerje do të fitoni 2 pikë për euro dhe do të informoheni me SMS në baza javore mbi çmimet e produkteve.

Për më shumë vizitoni pikat e Super Viva-s dhe do të bindeni me mundësitë fantastike që ofron kartela MANA Business. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion