Kaq thasë me çimento mban kosovari mban në shpinë – Lajmi.net
Kaq thasë me çimento mban kosovari mban në shpinë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 8:04, 10 August 2018
Ai njihet edhe për sfidat tjera të peshës të cilat i ka kaluar me sukses.

Bujar Muli, i cili shesh është cilësuar si “Herkulesi shqiptar”, ka sfiduar përsëri veten.

Ai këtë herë ka arritur të mbaj në shpinë hiq më pak se 1000kg.

Bujari ka arritur që me sukses t’i mbaj hiq më pak se 20 thasë çimento apo 1000 kg.

Për më shumë shihni videon:

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO