Kaq të bukur, nuk e keni parë asnjëherë Artën (Foto) – Lajmi.net
Kaq të bukur, nuk e keni parë asnjëherë Artën (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:14, 12 August 2017
Aktorja Arta Nitaj që nga koha kur fitoi rolin në serialin "O sa mirë", është në qendër të vëmendjes së medieve.

Madje, Arta të cilën në serial e njohim si Xhesika, është bërë më e përfolur nga lidhja me këngëtarin Bruno, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj në Instagram, aktorja ka publikuar një kolazh të fotove në të cilat u shfaq me më shumë grim në fytyrë.

Ajo dukej shumë e bukur dhe për këtë mori shumë komente nga ndjekësit në Instagram. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO