Kaq të bukur dhe elegante se keni parë asnjëherë Gilin! – Lajmi.net
Kaq të bukur dhe elegante se keni parë asnjëherë Gilin!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:59, 30 August 2018
Këngëtarja e njohur, Gili ka shumë vite që është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Edhe këtë verë ajo po vazhdon të jetë e angazhuar në dasma dhe ahengje të ndryshme përreth trojeve shqiptare, shkruan lajmi net.

Ndonëse është tejet e angazhuar Gili nuk heziton që herë pas here të ndajë imazhe për fansat në rrjete sociale. E në këtë të fundit ka mahnitur me pamjen e cila shfaqet në një fustan ngjyrë rozë.

Madje, kaq elegante dhe me stil se kishim parë që një kohë Gilin…

“Krejt rreth meje”, është projekti i fundit i publikuar nga ajo e që për emisionin ‘Mirage’, të lajmi.net, ka treguar për vonesën e këngëve./Lajmi.net/

❤️

A post shared by Contact Manager : +38344158103 (@gili.official) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO