Kaq shumë kishte ekspozuar gjoksin Dua Lipa mbrëmë në Atlanta – Lajmi.net
Kaq shumë kishte ekspozuar gjoksin Dua Lipa mbrëmë në Atlanta
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:00, 10 June 2018
Dua Lipa është shumë e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme të botës.

Në kuadër të turneut të saj, këngëtarja mbrëmë ka performuar para fansave të saj në Atlanta, shkruan lajmi.net.

Ajo dha performancë me plot energji si çdo herë, ndërsa në skenë ishte shoqëruar edhe nga disa balerina.

Sot, ajo ndau me ndjekësit disa fotografi ka koncerti i mbrëmshëm ku shihet se kishte ekspozuar gjoksin më shumë se kurr në veshjen që kishte zgjedhur për këtë paraqitje.

Kujtojmë që projekti i fundit i saj është “One Kiss”, këngë kjo në duet me Calvin Harris. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO