Kaq seksi se keni parë kurrë Beatrix Ramosajn – Lajmi.net
Kaq seksi se keni parë kurrë Beatrix Ramosajn
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:00, 12 October 2018
Ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Fjala është për këngëtaren, Beatrix Ramosaj e cila që një kohë nuk ka sjell këngë të saj, shkruan lajmi.net

Megjithatë, në rrjete sociale ajo është goxha aktive ku ndanë me ndjekësit imazhe të ndryshme, pa lënë anash edhe ato provokuese.

Në dy fotot e fundit shfaqet tejet atraktive e që vë në pah format trupore, së cilës mund t’ia kenë zili artistet e tjera.

Ramosaj prej më shumë se dy vitesh ishte në lidhje me Ervi Cenollin kurse tani vazhdon të deklarohet ‘single’.

“Get high”, është kënga e fundit audio e publikuar nga ajo në bashkëpunim me vëllaun e saj, Albanin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO