Kaq orë kanë mbetur deri në publikimin e këngës së re nga Capital T dhe 2po2 (Foto) – Lajmi.net
Kaq orë kanë mbetur deri në publikimin e këngës së re nga Capital T dhe 2po2 (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:52, 13 September 2017
Premierën e këngës së re nga Capital T mund ta ndiqni bashkë me artistin Reperi i mirënjohur Capital T do të sjell bashkëpunimin e radhës me dajën e tij 2po2.

Përmes një postimi në Instagram Capo njoftoi se kanë mbetur vetëm pesë orë deri në publikimin e këngës “Ulu”, shkruan rtv21.tv “Edhe 5 orë deri ne publikimin e  #ULU we go live stream on IG në – 14:45 me kqyr premier bashk”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

 

 

Fjalët kyçe: 2po2, Capital T

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master