Kapet makina e mbushur me drogë, arrestohet shqiptari – Lajmi.net
Kapet makina e mbushur me drogë, arrestohet shqiptari
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 19:47, 11 September 2017
Një sasi prej 89 kg kanabisi është sekuestruar nga autoritet greke, jo larg kufirit me Shqipërinë dhe një 52-vjeçar shqiptar është arrestuar.

Gjatë kontrollit në makinën me të cilin shqiptari lëvizte, (identiteti i të cili nuk bëhet i ditur) u gjetën 42 paketime kanabisi me peshë totale 88 kg.

Droga dhe makina, që ishte në pronësinë e një greku u sekuestruan.

Image

Ndërsa vijojnë hetimet për zbulimin e zinxhirit të trafikut.

Fjalët kyçe: Droge, sekuestrim, shqiptari

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool