Kaos total për finalen e Copa del Rey – Lajmi.net
Kaos total për finalen e Copa del Rey
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:43, 10 February 2018
.

Finalja e Copa del Rey është duke sjellë një kaos total.

Ky në fakt është titulli në ballinën e të përditshmes sportive katalane “Sport” ku Barcelona dhe Sevilla ende nuk kanë mësuar emrin e stadiumit të finales.

Për më tepër, është krijuar një klimë e rëndë për caktimin e arenës së finales, përcjell “lajmi.net”.

Opsionet janë të ndryshme por autoritetet ende nuk e kanë caktuar stadiumin. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: . Barcelona, Sevilla

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble