Kane shpjegon problemin kundër Juventusit – Lajmi.net
Kane shpjegon problemin kundër Juventusit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:44, 14 February 2018
Harry Kane ka analizuar ndeshjen ndaj Juventusit.

Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane ka thënë se skuadra e tij e filloi keq ndeshjen ndaj Juventusit por u rikthye mirë duke barazuar 2:2 në Torino në duelin e tyre të parë në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve.

Kane realizoi një prej golave të “Spurs” në barazimin e vlefshëm në Torino.

“E kemi filluar ndeshjen në mënyrën më të keqe të mundshme, pastaj kemi dominuar për pjesën më të gjatë të saj”, deklaroi Kane pas ndeshjes për “Premium Sport”, përcjell “lajmi.net”.

Juventus ka portier dhe mbrojtës të shkëlqyeshëm, nuk ishte e lehtë për mua”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Harry Kane, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2