Kane: Shënova një nga golat më të mirë në karrierën time – Lajmi.net
Kane: Shënova një nga golat më të mirë në karrierën time
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:06, 24 June 2018
Harry Kane ka deklaruar se goli i tretë i shënuar ndaj Panamasë është një nga më të mirët në karrierën e tij.

Sulmuesi i Tottenham Hotspur shënoi tri gola në fitoren e thellë 6-1 të Anglisë në Kupën e Botës ndaj Panamasë.

Kane dy herë realizoi nga penalltia, dhe hattrikun e kompletoi nga loja e rregullt.

“Goli i tretë është ndoshta një nga golat më të mirë që kam shënuar në karrierë”, ka deklaruar Kane pas ndeshjes.

Anglia ndeshjen e tretë e zhvillon ndaj Belgjikës, ndeshje e cila do të përcaktojë fituesin e grupit G./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO