Kane i pagabueshëm, Anglia zhbllokon sfidën ndaj Kolumbisë – Lajmi.net
Kane i pagabueshëm, Anglia zhbllokon sfidën ndaj Kolumbisë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 21:23, 3 July 2018
Nga pika e bardhë ka realizuar Harry Kane.

Anglia ka kaluar në epërsi ndaj Kolumbisë.

Nga pika e bardhë ka realizuar Harry Kane.

Ai e nxori penalltinë dhe e konvertoi atë në gol në minutën e 57. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO