Kane: Duam të bëjmë krenar vendin tonë – Lajmi.net
Kane: Duam të bëjmë krenar vendin tonë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 18:30, 7 July 2018
.

Harry Kane ka shprehur lumturinë pas fitores ndaj Suedisë në Kupën e Botës.

Kombëtarja e Anglisë ka arritur gjysmëfinalen e botërorit, pas fitores 2:0 ndaj Suedisë.

“Ne e dimë se para nesh ka ndeshje të mëdha: gjysmëfinalja”, ka deklaruar Kane.

“Por ne po ndihemi mirë, po ndihemi të sigurt”.

“Duhet ta bëjmë këtë përsëri. E di që tifozët këtu, dhe ata që na ndjekin nga Anglia, do t’i shikojnë disa video më vonë, sepse tani janë duke festuar. Ne vetëm duam të bëjmë krenar vendin tonë”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO