“Kanagjegji” publikohet nga motrat Mustafa (Video) – Lajmi.net
“Kanagjegji” publikohet nga motrat Mustafa (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:35, 17 July 2017
Këngëtaret e njohura Sahide dhe Safete Mustafa, të cilat njihen si motrat Mustafa, sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Kësaj radhe, këngëtaret i këndojnë kanagjegjit, këngë kjo dedikuar çdo vajze që do të martohet, shkruan lajmi.net.

“Kanagjegji” është titulli që mban kënga më e re e motrave Mustafa, e cila për dallim nga disa projekte të tjera, nuk erdhi me videoklip.

Motrat Mustafa kishin përzgjedhur disa imazhe nga dasmat për të përcjellur videon e kësaj kënge.

Jo shumë kohë më parë, motrat Mustafa sollën këngën ‘Zemrës nuk i dihet’ . /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball