Kampioni tregon forcën, bën përmbysjen e sezonit (FOTO) – Lajmi.net
Kampioni tregon forcën, bën përmbysjen e sezonit (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:25, 13 May 2017
Bayern Munich ka bërë përmbysjen e sezonit në Bundesligë.

 

Skuadra bavareze ka treguar se jo rastësisht është bërë kampion edhe këtë edicion, duke rikthyer rezultatin ndaj Leipzig në udhëtim nga 4:2 në 4:5.

Golat që ia sollën fitoren Bayernit, u shënuan pas minutës 84-të./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball