Kampioni i Kosovës sjellë në Superligë trajnerin e njohur nga Shqipëria – Lajmi.net
Kampioni i Kosovës sjellë në Superligë trajnerin e njohur nga Shqipëria
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 8:19, 18 December 2017
“Trepça ’89 ma ka bërë ofertën, por kam edhe dy oferta në Superiore”.

Kështu deklaronte sot për Sport Ekspres Armando Cungu, i cili nuk i ka dhënë përgjigje pozitive klubit nga Kosova.

Arsyeja është e thjeshtë, ish-trajneri i Vllaznisë dëshiron të qëndrojë në Superiore, ku cilësia dhe vitrina është në një nivel më të lartë.

Përveç kësaj, trajneri shkodran kërkon të qëndrojë pranë familjes dhe në këtë aspekt aksi Tiranë-Shkodër është ai që i leverdis më shumë.

Duke ecur me rregullin e përjashtimit, vetëm Partizani është klubi që në këtë moment mund të afrojë Cungun, duke parë që edhe financiarisht, edhe në cilësi e ambicie, është klubi i vetëm që mund të bindë Cungun.

cungu

Fjalët kyçe: Trepça 89

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy