Kampioni i Kosovës merr trajnerin e njohur, por nuk nënshkruan kontratë me të – Lajmi.net
Kampioni i Kosovës merr trajnerin e njohur, por nuk nënshkruan kontratë me të
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 18:36, 18 October 2017
Gani Sejdiu do të jetë trajner i Trepçës ’89 të paktën deri në fund të stinorit vjeshtor.

Palët kanë arritur marrëveshje, por pa e nënshkruar atë zyrtarisht.

Lajmi është konfirmuar nga trajneri mitrovicas.

Ai u shpreh se do ta drejtojë kampionin e Kosovës në formë ndihme deri në janar, ndërsa më pas do të vendos përfundimisht për të ardhmen.

“Kam arritur marrëveshje vullnetare me 89-shin. Do t’i ndihmoj ekipit duke e drejtuar atë deri në janar, por pa nënshkruar kontratë për shkak se jam në pritje të ndonjë oferte serioze me plan afatgjatë. Jam mitrovicas dhe i kam borxh këtij ekipi. Më pas do të bisedojmë në janar dhe të shohim”, deklaroi Sejdiu për “Olle”.

gani-sejdiu

Fjalët kyçe: Gani Sejdiu, Trepça 89

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble