Kamera e vendosur në makinë filmoi procesin e lindjes së fëmijës në ulëset e prapme (Video) – Lajmi.net
Kamera e vendosur në makinë filmoi procesin e lindjes së fëmijës në ulëset e prapme (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 21:38, 17 July 2018
Regjistrimi dramatik, shfaqë atë që mund të jetë filmimi i parë i lindjes së ndonjë fëmije, që është realizuar nga kamera e vendosur në makinë.

Kara Lee i kanë shpërthyer ujërat, sapo ka hyrë në oborrin e spitalit që ndodhte në Nottingham të Anglisë, ndërsa ishte vonë që të dërgohej në sallën e maternitetit, transmeton Telegrafi.

Shtatzënës 28-vjeçare i kanë ndihmuar infermieret dhe mamitë, në mënyrë që ta sjellë në jetë fëmijën. Gjatë tërë kohës, pa dijeninë e saj, gjithë procesi është filmuar në kamerë, por vetëm zëri dhe jo pamjet.

Më poshtë mund të dëgjoni një pjesë të ngjarjes, që po konsiderohet të jetë e para deri më tani e regjistruar në këtë formë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO