Kamenicë, arrestohet një serb për keqpërdorim seksual të fëmijëve – Lajmi.net
Kamenicë, arrestohet një serb për keqpërdorim seksual të fëmijëve
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:53, 12 July 2018
Policia e Kosovës ka arrestuar një person, serb i Kosovës, nën dyshimin për keqpërdorim seksual të fëmijëve.

Sipas policisë i arrestuari në Kamenicë para gjashtë muajve ka keqpërdorur seksualisht viktimën fëmijë, femër K/serbe.

“Viktima është dërguar për ekzaminim gjinekologjik në IML-Prishtinë. Pas intervistim i dyshuari me vendimin e prokurorit dërgohet për 48 orë në qendrën e mbajtjes”, thuhet në njoftim./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO