“Kam luajtur me Messin dhe Ronaldon, por Xavi ishte më i miri” – Lajmi.net
“Kam luajtur me Messin dhe Ronaldon, por Xavi ishte më i miri”
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:22, 11 May 2018
Pak janë futbollistët në botë që kanë veshur fanellat e dy skuadrave më të mëdha sot në botë, Barcelonës dhe Real Madridit.

Kiko Femenia i Watfordit, që cilësohej një talent premtues, kishte një fillim karrierë unike, duke qenë pjesë e të dy skuadrave.

27 vjeçari kishte mundësinë që të stërviste edhe me Messin edhe me Ronaldon, por ishte krejt dikush tjetër që e impresionoi atë.

“Po, unë jam stërvitur me Messin dhe Ronaldon dhe ishte diçka e mirë, por djali që më kishte impresionuar më së shumti, ishte Xavi Hernandez në mesfushë, ai kurrë nuk humbiste topin”, ka deklaruar Femina.

27 vjeçari Femina, është pjesë e Watfordit që nga viti 2017, ku ka regjistruar 23 ndeshje dhe ka shënuar një gol./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO