Kaloi në të kuqen, çiklisti përplaset nga makina – Lajmi.net
Kaloi në të kuqen, çiklisti përplaset nga makina
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 0:01, 18 July 2017
Një çiklist nga Otava është gjobitur pasi u filmua duke kaluar një rrugë në të kuqen, ku më pas edhe u përplas nga një makinë.

Motoristi  Nick Flerury xhiroi incidentin sa ishte duke vozitur në kryeqytetin kanadez, transmeton portali arbresh.info.

Video e tij, e ngarkuar në YouTube, tregon momentin tronditës që një çiklist i pakujdesshëm dështoi të ndiqte rregullat e rrugës dhe gati pagoi me jetën e tij.

Fatmirësisht ai arriti të shpëtoj i gjallë nga ky aksident

 

Fjalët kyçe: çiklisti, Makina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion