Kaloi me hoverboard derisa ishte semafori kuq, rrezikoi të përplaset me furgon (Video) – Lajmi.net
Kaloi me hoverboard derisa ishte semafori kuq, rrezikoi të përplaset me furgon (Video)
Autori: Lajmi.net Lajme 20:02, 13 August 2017
Michael Scott ka qenë duke vozitur në Birmingham të Anglisë, ku ka parë një ngjarje të pazakontë me një të ri.

Derisa po lëvizte me hoverboard, injoroi dritën e kuqe në semafor, duke rrezikuar të përplaset me një furgon që vinte nga ana tjetër, transmeton Telegrafi.

“Mbante dëgjuese dhe shikonte gjatë tërë kohës në telefon. Duhet të ketë dënime të rrepta për këtë kategori”, ka shkruar Scott lidhur me rastin.

Fatmirësisht, në këtë rast është shmangur aksidenti. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO