Kaka zbulon gabimin më të madh në karrierë si futbollist – Lajmi.net
Kaka zbulon gabimin më të madh në karrierë si futbollist
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:51, 18 April 2018
Leite Kaka ka rrëfyer një ngjarje nga karriera e tij si futbollist.

Leite Kaka ka thënë se ndihet i penduar për largimin e parë nga Milan.

Ish mesfushori brazilian e konsideron të gabuar, transferimin në Real Madrid ku nuk e kishte besimin e menaxherit, Jose Mourinho.

“Isha shumë i lumtur pas largimit nga Real Madrid dhe rikthimit në Milan”, u shpreh Kaka për mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

“Mourinho nuk më besonte edhe pse gjithmonë ka thënë se jam një prej futbollistëve më profesionist me të cilin ka punuar”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO