Kaka kthehet në Milan – Lajmi.net
Kaka kthehet në Milan
Autori: Lajmi.net Serie ASport 15:30, 16 December 2017
Leite Kaka është i gatshëm të rikthehet në një rol të ri te ish skuadra e tij, Milan.

Leite Kaka ka vendosur të pensionohet nga futbolli.

Ish ylli i Kombëtares braziliane është i gatshëm ta mbyll karrierën e tij.

Por, portali brazilian “Uol Esporte” raporton se Kaka është i gatshëm të rikthehet në një rol të ri te ish skuadra e tij, Milan, përcjell “lajmi.net”.

Kaka së fundmi ka vizituar ekipin nga San Siro dhe ka shfaqur gatishmërinë të angazhohet në një rol zyrtar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO