Kaka: Kjo i duhet Milanit për të luftuar për tituj – Lajmi.net
Kaka: Kjo i duhet Milanit për të luftuar për tituj
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:06, 24 November 2017
Leite Kaka ka analizuar skuadrën e Milanit.

Leite Kaka ka këshilluar Milanin të punojë për t’u zhvilluar në ekip konkurrent për tituj.

Ylli brazilian përcolli ndeshjen kundër Austria Vjenës në Europa League.

Dhe, u shpreh i kënaqur nga paraqitja e ekipit në fitoren 5:1.

“Është një Milan i ri, duhet të zhvillohet. Paraqitja në një garë evropiane është mjaft shumë tani për tani”, u shpreh Kaka, përcjell “lajmi.net”.

“Andre Silva më pëlqen shumë, është futbollist shumë i mirë, ka të ardhme të ndritur. Do të mund të luante edhe në Milanin e kohës time”, theksoi braziliani. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO