Kahn ka një deklaratë shokuese për tifozët e Arsenalit – Lajmi.net
Kahn ka një deklaratë shokuese për tifozët e Arsenalit
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 15:09, 16 February 2017
Oliver Kahn ka kritikuar ashpër futbollistët e Arsenalit.

Ish portieri i Bayern Munichut, Oliver Kahn është i bindur se futbollistët e Arsenalit nuk janë duke e marrë seriozisht menaxherin Arsene Wenger.

Bayern Munich mposhti Arsenalin me rezultat 5:1 në duelin e tyre të parë në Ligën e Kampionëve. Dhe, Kahn ka kritikuar ashpër futbollistët e “Gunners”.

“Kurrë nuk kam parë një ekip duke luajtur aq keq”, deklaroi Kahn për “ZDF”, përcjell “lajmi.net”.

“Bayern luajti kundër ekip katastrofal kur nuk ishin në pronësi të topit”, shtoi ai.

“Futbollistët ishin aq pasiv, sidomos Ozil. Ata duhet se nuk janë duke e marrë seriozisht trajnerin e tyre”, theksoi Kahn. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush