Kafshët e egra në një album – Lajmi.net
Kafshët e egra në një album
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:43, 13 November 2017
Marina Cano është një fotografe e botës së egër, me bazë në Kantabria, Spanjë.

Ajo ka qenë e pasionuar të realizojë foto që kur ka qenë adoleshente, shkruan lajmi.net

Fotot e saj të botës së egër janë publikuar në mbarë botën dhe kanë fituar çmime të shumta. Marina ka publikuar dy libra me fotografi, për Afrikën, Anglinë dhe Spanjën.

Për të parë më shumë nga puna e saj, shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Marina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina CanoMarina Cano

Fjalët kyçe: album, Fotografë, Kafshet e egra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble