Kadaif me arra – Lajmi.net
Kadaif me arra
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 18:04, 13 August 2017
Përbërësit:

300 gr kadaif

200 gr arra

sherbet – ( përgatitet me 1 kg sheqer dhe 500 ml ujë)

Shikoni videon që të mësoni detajisht se si përgatitet kadaifi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: kadaif me arra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble