Kaçanik, nxënësi bie nga dritarja e katit të dytë – Lajmi.net
Kaçanik, nxënësi bie nga dritarja e katit të dytë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:07, 17 May 2018
Një nxënës i shkollës së mesme në Kaçanik ka rënë nga dritarja e katit të dytë.

Sipas policisë nxënësi  është dërguar për tretman mjekësor.

Polica ka njoftuar se ky ka qenë një aksident dhe se për këtë rast nuk ka të dyshuar.

“Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar, nxënës në shkollë të mesme ka rënë nga dritarja e katit të dytë dhe është përplasur në tokë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Nuk raportohet për të dyshuar”, thuhet në njoftim. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO