Ka gjithmonë njerëz të mirë në botë, ja faktet (Foto) – Lajmi.net
Ka gjithmonë njerëz të mirë në botë, ja faktet (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:34, 10 September 2017
Kanë thënë gjithmonë se asgjë nuk flet më shumë se sa një fotografi, shkruan lajmi.net

Me të vërtetë, fjalët janë të tepërta për të përshkruar realitetin e treguar përmes këtyre fotove.

Shpirti njerëzor mund të tregohet edhe në rastet më të thjeshta, si ushqimi i një kafshe, apo shpëtimi i saj.

Shikoni fotot dhe do të kuptoni më shumë. /Lajmi.net/

Image may contain: one or more people, people standing and outdoorImage may contain: one or more peopleImage may contain: one or more people, people standing and outdoorImage may contain: one or more people, ocean, water, outdoor and natureNo automatic alt text available.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO