Ka dalë një trend i ri makijazhi, por është krejtësisht i çuditshëm: Aplikimi i grimit me prezervativ (Video) – Lajmi.net
Ka dalë një trend i ri makijazhi, por është krejtësisht i çuditshëm: Aplikimi i grimit me prezervativ (Video)
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 14:45, 10 February 2017
Nuk keni nevojë më të mendoni për furçat e makijazhit, harroni përdorimin e duarve për ta aplikuar grimin dhe qëndroni larg sfungjerëve: ka dalë një mënyrë e re për t’u përkujdesur për dukjen tuaj.

Blogeret e bukurisë kanë filluar të përdorin prezervativë për aplikimin e makijazhit dhe grimit, transmeton Telegrafi.

Po pra, prezervativët më nuk përdoren vetëm për seks të sigurt, por edhe për aplikim më preciz të makijazhit.

Truku fillimisht parasheh heqjen e lubrifikimit të prezervativit dhe pastaj gjithçka është e gatshme për përdorim.

Këtë trend besohet ta ketë filluar Laila Tahri, dhe kjo është një video e saj duke u përkujdesur për pamjen e saj me ndihmën e një prezervativi. /Telegrafi/

Fjalët kyçe: makijazh

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2