Juventus – Tottenham, do të befasoheni nga futbollisti më i dobët i ndeshjes – Lajmi.net
Juventus – Tottenham, do të befasoheni nga futbollisti më i dobët i ndeshjes
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:14, 14 February 2018
Gianluigi Buffon fajësohet për reagimet e tij në të dy golat e pësuar nga Juventus.

Juventus humbi avantazhin e dy golave duke barazuar 2:2 me Tottenham Hotspur në ndeshjen e tyre të parë në fazën eliminatore në Ligën e Kampionëve.

Por, mediat italiane kanë identifikuar fajtorin për dështimin e “Bianconerëve” në kërkim të fitores.

Portieri Gianluigi Buffon fajësohet për reagimet e tij në të dy golat e pësuar, përcjell “lajmi.net”.

Ndeshja e kthimit do të zhvillohet më 7 mars në Wembley. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO